W dniu 5 stycznia 2017 r odbył się coroczny opłatek instruktorski. Uroczystość rozpoczął komendant Hufca Jasło phm. Jerzy Kosiba, który powitał zebranych gości. Następnie kapelan naszego Hufca ks. phm. Józef Obłój odmówił modlitwę, po której zebrani połamali się opłatkiem składając sobie życzenia. Później usiedliśmy do stołów, zastawionych wspaniałymi daniami. Czego tu nie było: groch z kapustą, słynne gołąbki dh. Dorotki, śledzie dh Basi, barszcz czerwony z uszkami, żur, pierogi. Na koniec podano słodkości - wypieki naszych kochanych instruktorek.

W czasie degustacji przy kawie i herbacie mieliśmy możliwość obejrzenia prezentacji poświęconej najważniejszym chwilom w życiu naszego hufca w 2016 roku, przygotowanej przez pwd. Wojtka Zajdla. Nie zabrakło wspólnego kolędowania. W dobrym towarzystwie czas szybko mija i już po chwili przyszło nam się żegnać. Dziękujemy za Waszą obecność, a w szczególności druhnom z 309 DH Golesz które dbały, aby niczego nie brakło na stolach i żeby nikt z nas nie wyszedł głodny. Do zobaczenia na kolejnych przedsięwzięciach naszego Hufca, a już na pewno na kolejnym opłatku instruktorskim.

Do zobaczenia na kolejnych przedsięwzięciach naszego hufca, a już na pewno na kolejnym opłatku instruktorskim.

 

W imieniu Zespołu ds. Promocji Hufca
phm. Robert Nowiński

 
Cytat dnia

Pamiętajcie, że nie w tem jest wart człowiek, co przemyślał i przeżył, ale co zrobił dobrego na świecie.

<A. Małkowski>

krzyz2.png
Instytucje wspierające

Hufiec Jasło realizuje zadanie publiczne wspierane przez Urząd Miasta w Jaśle pod nazwą: "Profilaktyka oraz przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym"

Statystyka
Odsłon : 292459